JAKAMEN İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Mart 2024

Fazladan tasarruf etmek için bir JAKAMEN İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada JAKAMEN ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen JAKAMEN Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı JAKAMEN İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: 50%'e varan Çorap iskontosu.

Daha fazla göster

Tüm JAKAMEN kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

JAKAMEN FAQ

 • JAKAMEN'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, JAKAMEN üzerinden yaptığınız alışverişlerde 15,00 TL bedelinde kargo ücreti vardır. 100 TL üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti JAKAMEN tarafından ödenmektedir. Vücuda temas eden ürünler için iade işlemine izin vermeyen JAKAMEN, diğer ürünler için ambalajı açılmadan, deforme edilmeden 14 (on dört) gün içerisinde iadesi gerçekleştirilebilir.
 • JAKAMEN ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  JAKAMEN ödeme seçenekleri olaraktan kredi kartı ve banka kartlarının kullanılmasına izin vermektedir. Taksit imkanları kredi kart bilgilernizi girdikten sonra arayüz tarafından gösterilecektir. JAKAMEN ile yapacağınız alışverişlerinizde kullanılmasına izin verdiğiniz kişisel verileriniz asla paylaşılmamaktadır. Ayrıca alışveriş esnasında kart güvenliğiniz SSL teknolojisi kullanılmaktadır.
 • JAKAMEN'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  JAKAMEN geri ödemede bulunması için satılan ürünün ayıplı mal olarak geçmesi gerekmektedir. Alıcı geri ödeme alabilmesi için ayıplı malı 30 (otuz) gün içerisinde bildirmelidir. Aksi taktirde iade koşullarını gerçekleştirmiş olmaz. JAKAMEN tarafına iletilen ayıplı mal, firma tarafından onaylandıktan kısa sürede banka ile iletişime geçilerek ödeme işlemi alıcının hesabına yapılır.
 • JAKAMEN ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

  Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece 6 ayl üretici firma tarafından garanti altındadırlar. Garanti koşullarının geçerli olması için ürünü teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. JAKAMEN tarafından gönderilen hasarlı ürünü, tutanak tutarak teslim almayınız. Kullanıcı kaynaklı ürünün orjinalliğinin bozulması ya da hasar görmesi gibi durumlar garanti dışındadır.
 • Kullanıcılar JAKAMEN'i nasıl değerlendiriyor?

  JAKAMEN çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, JAKAMEN'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle JAKAMEN ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için JAKAMEN için nispeten olumlu puan veriyor.
 • JAKAMEN İndirim Kodu ne kadar sürer?

  JAKAMEN, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla JAKAMEN Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. JAKAMEN İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan jakamen.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek JAKAMEN İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • JAKAMEN Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  JAKAMEN'den JAKAMEN İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle JAKAMEN'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

JAKAMEN Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar