Sole Sisters İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 60% Indirim Aralık 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Sole Sisters İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Sole Sisters ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Sole Sisters Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Sole Sisters İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Popüler Sole Sisters Seçimlerinde 60%'e varan indirim + Ücretsiz Kargo.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Sole Sisters FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Sole Sisters’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Sole Sisters’nın web sitesi üzerinden satın alınmak istenilen ürünlerin sepet ücreti ne olursa olsun ödenmesi gereken 11,99 TL’lik kargo ücreti de bulunmaktadır. Ürünlerin kargolanması için firma, Aras Kargo ile çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerin ürünleri teslim aldıktan sonra beğenmemeleri halinde ürünlerin geri iade hakkı da mevcuttur.
 • Ödeme işlemleri için Sole Sisters sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ürünlerin ücretlerinin ödenmesi için internet sitesi üzerinde bir ödeme ekranı tasarlatan Sole Sisters¸ödeme işlemi için sadece online ödeme işlemlerini kabul etmektedir. IYZICO alt yapısını kullanan firma, müşterilerin kredi kartı ya da banka kartlarını kullanarak ödeme işlemlerini tamamlamalarına izin vermektedir. Ödeme sırasında girilen kişisel veriler ve kart bilgileri güvenle korunmaktadır.
 • Sole Sisters’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ayakkabı ve diğer firma ürünler, teslim alındıktan sonra herhangi bir neden gösterilmeden iade edilebilirler. Sole Sisters’nın ürünlerin iadesinden sonra müşterilerin arzu etmesi halinde geri ödemelerini de yapabilmektedir. Geri ödemesi istenilen ürünün iadesinin eksiksiz yapılması gereklidir. Ürünlerin herhangi bir zarar almamış olması gerekli ve tekrar satışa uygun durumda olmalıdır. Geri ödeme süresi azami 20 gündür.
 • Kullanıcılar Sole Sisters'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, solesisters.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Sole Sisters zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Sole Sisters olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Sole Sisters İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Sole Sisters, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Sole Sisters Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya solesisters.com.tr adresini ziyaret ederek Sole Sisters İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Sole Sisters Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Sole Sisters genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Sole Sisters İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Sole Sisters Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar