Paulmark Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 20% Indirim Haziran 2023

Düzenli olarak test edilen Paulmark Indirim Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Paulmark Kampanya Kodu - en fazla 20% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Paulmark Kampanyalar - %20 indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (2)
 • Kampanyalar (2)

Paulmark FAQ

 • Paulmark'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Paulmark aracılığıyla yaptığınız her alışveriş için kargo bedeli satın alan tarafından ödenmek zorundadır. 14,99 TL olan kargo ücreti, 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde firma tarafından karşılamaktadır. Paulmark üzerinden alınan ürünler zarar görmemesi durumunda ve ürünü kullanmadan teslim alındığını gibi iadesi yapılabilmektedir. Zarar almış, deforme olmuş, orijinalliği kaybolmuş ya da kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • Paulmark ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Paulmark yaptığınız online alışverişleriniz için kredi ya da banka kartı, Havale/EFT ya da kapıda nakit ödeme yöntemlerini sunmaktadır. Kredi kartı markanız doğrultusunda taksit imkanı da sunabilen Paulmark, ödeme sırasında kullanılan verilerin kullanımına dair yasa gerekliliklerini yerine getirmek zorundadır. Bu doğrultuda kişisel bilgiler herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3.şahıs ile paylaşılmamaktadır.
 • Paulmark geri ödeme politikası nedir?

  Paulmark üzerinden alınan ürünlerde cayma hakkı ve devamında geri ödeme hakkı bulunmaktadır. Paulmark aracılığıyla alınan ürünlerde herhangi bir deformasyon ya da yıpranma söz konusu değilse alıcı tarafından cayma hakkı kullanılan ürünün, firma tarafından geri ödemesi gerçekleştirir. Ödenen miktar alıcının banka hesabına en kısa zamanda yatırılır.
 • Kullanıcılar Paulmark'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, paulmark.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Paulmark zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Paulmark olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Paulmark Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Paulmark, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Paulmark Promosyon Kodu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya paulmark.com.tr adresini ziyaret ederek Paulmark Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Paulmark Promosyon Kodu tüm ürünler için geçerli mi?

  Paulmark genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Paulmark Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Promosyon Kodu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Paulmark Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar