gurgencler Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir gurgencler Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada gurgencler ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen gurgencler Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı gurgencler Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Gurgencler'de Aksesuarlar'deki rs10'e varan fiyatların keyfini çıkarın.

Daha fazla göster
 • Tüm 3
 • Kampanyalar 3

gurgencler FAQ

 • gurgencler'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, gurgencler sunduğu hizmetler ve ürünlerin ücretine kargo bedeli dahil değildir. Ancak toplam ödeyeceğiniz meblağ 300 TL ve üzerinde olursa, kargo ücreti şirket tarafından karşılanmaktadır. Cayma hakkı kapsamında ürünlere herhangi bir hasar verilmemesi kaydıyla gurgencler, 14 gün içerisinde yapılacak olan iadeleri kabul etmektedir.
 • gurgencler ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  gurgencler aracılığıyla aldığınız ürün ya da hizmetin bedelini online olarak kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca site üzerinde belirtilen bankalar aracılığıyla EFT/Havale işlemleri ile ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kişisel verileriniz gurgencler tarafından sorunsuzca depolanacak ve paylaşılmayacaktır.
 • gurgencler gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  gurgencler ile yapılan alışveriş sonrası satın alınan ürünün hasarlı, ayıplı ya da deforme olmuş halde teslim edilmesi halinde müşterinin ürünü teslim almaması gereklidir. Kargo görevlisi ile ürün hakkında tutanak tutularak geri iadesinin yapılması gereklidir. Devamında ise gurgencler’ın destek sayfası ile iletişime geçerek bu durum şirket tarafına bildirilmelidir.
 • Kullanıcılar gurgencler'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken gurgencler kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i gurgencler.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. gurgencler genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken gurgencler Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • gurgencler Indirim Kodu ne kadar sürer?

  gurgencler, tüm müşterilerinin gurgencler indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi gurgencler Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve gurgencler Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve gurgencler size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • gurgencler Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her gurgencler Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. gurgencler Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

gurgencler Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar