gurgencler Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 30% Indirim Ocak 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir gurgencler Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada gurgencler ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen gurgencler Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı gurgencler Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: gurgencler web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 30% indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

gurgencler FAQ

 • gurgencler'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, gurgencler sunduğu hizmetler ve ürünlerin ücretine kargo bedeli dahil değildir. Ancak toplam ödeyeceğiniz meblağ 300 TL ve üzerinde olursa, kargo ücreti şirket tarafından karşılanmaktadır. Cayma hakkı kapsamında ürünlere herhangi bir hasar verilmemesi kaydıyla gurgencler, 14 gün içerisinde yapılacak olan iadeleri kabul etmektedir.
 • gurgencler ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  gurgencler aracılığıyla aldığınız ürün ya da hizmetin bedelini online olarak kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca site üzerinde belirtilen bankalar aracılığıyla EFT/Havale işlemleri ile ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kişisel verileriniz gurgencler tarafından sorunsuzca depolanacak ve paylaşılmayacaktır.
 • gurgencler gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  gurgencler ile yapılan alışveriş sonrası satın alınan ürünün hasarlı, ayıplı ya da deforme olmuş halde teslim edilmesi halinde müşterinin ürünü teslim almaması gereklidir. Kargo görevlisi ile ürün hakkında tutanak tutularak geri iadesinin yapılması gereklidir. Devamında ise gurgencler’ın destek sayfası ile iletişime geçerek bu durum şirket tarafına bildirilmelidir.
 • Kullanıcılar gurgencler'i nasıl değerlendiriyor?

  gurgencler çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, gurgencler'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle gurgencler ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için gurgencler için nispeten olumlu puan veriyor.
 • gurgencler Indirim Kodu ne kadar sürer?

  gurgencler, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla gurgencler Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. gurgencler Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan gurgencler.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek gurgencler Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • gurgencler Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  gurgencler'den gurgencler Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle gurgencler'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

gurgencler Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar