Machinist İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Şubat 2023

Düzenli olarak test edilen Machinist İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Machinist Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Uluslararası bedava gönderim.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Machinist FAQ

 • Machinist ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Sokak tarzını yansıtan Machinist müşterilerinden 300₺ ve üzeri siparişlerinde teslimat ücreti almamaktadır. Machinist'den satın almış olduğunuz ürünü on dört gün içerisinde teslim aldığınız şekilde belirlenmiş firmaya vererek iade edebilirsiniz. Başka kargo firması ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Ürün satıcıya ulaştıktan sonra on gün içinde ücret iadesi gerçekleştirilir.
 • Machinist ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Machinist ödeme seçeneği olarak sadece kart ile ödemeyi sunmaktadır. Ödeme için hem kredi kartınızı hem de banka kartınızı kullanabilirsiniz. Taksitli ödeme mümkün olduğu gibi tek çekimle ödeme yapmak da mümkündür. Machinist'de daha güvenli ödemele yapmak isterseniz iyzico güvencesi ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Machinist’e üye olmak gerekir mi ve üyelerine avantaj sağlamakta mı?

  Machinist online mağazasında üyelik oluşturarak yapacağınız ilk siparişe özel %15 indirim avantajı sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken üyeliğinizi oluşturarak tarzınızı yansıtacak ürünü seçmektir. Üyelere özel bu indirim sepette otomatik olarak uygulanmaktadır. Ödeme adımında herhangi bir kupon veya indirim kodu yazmanıza gerek yoktur.
 • Machinist’de herhangi bir ödül sistemi bulunmakta mıdır?

  Sektöründeki birçok marka gibi Machinist de müşterilerine para puan sistemi sunmaktadır. Bu sistemde alışveriş yaptıkça puan, puan kazandıkça da para kazanırsınız. Bu puanlarla kaç ₺ değerinde kupon oluşturacağınıza siz karar verebilirsiniz fakat alt limit 2000 puandır. Bu kuponlarla indirimli sipariş vermeye başlayabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Machinist'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Machinist kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i machinist.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Machinist genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Machinist İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Machinist İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Machinist, tüm müşterilerinin Machinist indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Machinist Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Machinist İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Machinist size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Machinist Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Machinist Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Machinist İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Machinist Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar